Lord Byron Agroturizëm

Konsumo ushqim të shëndetshëm dhe bëhu një me natyrën

Në Lord Byron

Restorant

Shijoni drekën ose darkën me familjarët dhe miqtë mes gjelbërimit dhe me shijen e produkteve bio të Lord Byron Agroturizëm

Guest House

Të gjitha dhomat në Lord Byron janë me oborr e pamje nga lumi, ajër të kondicionuar, tavolinë, TV dhe gjithëcka ju duhet për një qëndrim të këndshëm.

Agroturizëm

Në Lord Byron ti bëhesh një me natyrën, e shtrirë në mbi 20 000 metër katrorë, Lord Byron ju jep mundësinë të prekni nga afër cdo prodhim bujqësor të zonës

Rezervo menjëherë

Rezervimi në Lord Byron është klikim larg

Sa një mijë fjalë

Review në Booking

This guesthouse has set a new standard for me. It was incredible. Lovely room, comfy bed, AC, hot shower, pool, amazing views, delicious homemade food for breakfast, lunch and dinner (very affordable too) and of course the dogs were really cute. I wish I stayed longer than 4 nights and am already planning to go back

Matthijs, Finland

Such a beautiful place, we loved the atmosphere, the view of the mountains and the staff. they are wonderful people and they even helped us to the nearest station. And the food was great!

Ida, Denmark

The staff was extremely nice, very good food in the restaurant for dinner, and very good breakfast as well. The place was super clean and comfortable.

Kimie, Japan